KENTSEL DÖNÜŞÜM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ülkemizin bulunduğu coğrafyası itibariyle deprem riskini barındıran bir konumdadır. Deprem doğamızın ve dünyamızın temel bir gerçeği olan jeolojik bir harekettir. Dolayısı ile deprem gibi bir doğa olayından korkulması yerine doğru ve sağlam yapıların inşa edilmesi ve bu yapılardan konut edinilmesi en önemli husustur.

Çapar İnşaat olarak sektörde uzun yıllar boyunca edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile doğru zemin etütü yapılarak, modern ve doğru inşa tekniklerini uygulayarak gerçekleştirdiimiz kentsel dönüşüm projeleri ve bina güçlendirme çalışmalarımız ile müşterilerimize bu alanda en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

DETAYLI İNCELE

 

MÜTEAHHİTLİK PROJELERİ

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Çapar İnşaat sektöründe uzun yıllar edindiği deneyim ve tecrübesiyle İzmir'in bir çok noktasında gerçekleştirdiği müteaahhitlik inşaat projeleri ile kalitesini ve markasını müşterilerine sunmaktadır. Yap-Sat inşaat sistemiyle çalışan firmamız gerçekleştirdiği konut ve villa projelerinde birinci sınıf işçilik ve birinci sınıf malzeme ilkelerine göre faaliyet göstermiştir. Modern ve şık yaşam alanlarının inşaasında fark yaratmayı hedef edinen Çapar İnşaat bu alanda gerçekleştirdiği onlarca başarılı proje ile müşterilerine hem kaliteli bir yaşam alanı sunmuş hem de sağlam ve dayanıklı yapıları mümkün olan en uygun maaliyetlerle satın alma imkanı vermiştir.

DETAYLI İNCELE